Małopolska Online - podniesienie kwalifikacji IT dla osób pracujących z Małopolski

Strona główna » Zamówienia

Zamówienia

Data publikacji: 18.09.2012
ZAPYTANIE OFERTOWE/SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA
NR 1/GRAFIKA/2012 z dnia 18.09.2012 r.

Szanowni Państwo,
Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów komputerowych w ramach kursu „Grafika komputerowa” realizowanych w ramach projektu „Małopolska on-line – podniesienie kwalifikacji IT osób pracujących z wybranych powiatów Małopolski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.1.1 POKL.

Do pobrania: Specyfikacja zamówienia [pobierz]

 

Data publikacji: 18.09.2012
ZAPYTANIE OFERTOWE/SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA
NR 1WWW/2012 z dnia 18.09.2012 r.


Szanowni Państwo,
Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów komputerowych w ramach kursu „ECDL Web Starter / Web Editing” realizowanych w ramach projektu „Małopolska on-line – podniesienie kwalifikacji IT osób pracujących z wybranych powiatów Małopolski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.1.1 POKL.

Do pobrania: Specyfikacja zamówienia [pobierz]

 

Data publikacji: 12.09.2012
ZAPYTANIE OFERTOWE/SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA
NR 4/KOMP/2012 z dnia 12.09.2012 r.

Szanowni Państwo,
Małopolskie Centrum Edukacji zaprasza do składania ofert na usługę wynajmu sal szkoleniowych wraz z cateringiem na potrzebę realizacji szkoleń w ramach projektu „Małopolska on-line – podniesienie kwalifikacji IT osób pracujących z wybranych powiatów Małopolski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.1.1 POKL.

Informujemy, że oferty cząstkowe na wynajem sal lub catering można składać WYŁĄCZNIE na całość oferty, tj. NA WYNAJEM WSZYSTKICH SAL SZKOLENIWOYCH lub OBSŁUGĘ CATERINGOWĄ WSZYSTKICH ZAJĘĆ WYMIENIONYCH W SPECYFIKACJI.

Szczegóły znajdują się w specyfikacji załączonej poniżej.

Do pobrania: